Pradžia / Augalai nuo A iki Ž / Skindapas (Scindapsus)

Skindapas (Scindapsus)

skindapasSkindapai – nereiklūs augalai. Greitai tįstančius šio vijoklinio augalo ūglius pavasarį būtina apgenėti – skindapas gražiau šakosis nuskabius stiebų viršunėles, kurias galima sodinti. Kol naujas augalėlis išleis šaknis, vazonėlį laikykite tamsoje. Skindapa persodinkite kas porą metų. Jei pabodo svyrantis augalas, jo šakas galite apvynioti aplink samanų stulpelį ir turėsite ne svyrančią o laipiojančią namų puošmeną. Apžiūrėkite skindapo lapus – jei jie ruduoja, augalui per mažai drėgmės. Jį reikia laistyti taip, kad šaknų gniužulas nespėtų išdžiūti. Aktyviai auganti skindapa tręškite kartą per savaitę. Kai augalui trūksta medžiagų, jo lapeliai smulkėja, ūgliai ištysta ir negražiai atrodo.

Taip pat skaitykite,

Rudgrūdėlė visžalia (Iberis sempervirens)

Rudgrūdėlė visžalia (Iberis sempervirens)

Rudgrūdėlė visžalia (Iberis sempervirens) kryžmažiedžių (Brassicaceae) šeimos visžalis augalas, kilęs iš Pietų Europos. Užauga 20—30 ...

5 komentarai

  1. Pas mano skindapa žiema visada pageltonuoja lapai, apie menesi jis buna miegantis augalas. o paskuj vel pradeda zaliuot..

  2. Pas mane irgi tas pats… Neseniai persodinau ir pradejo sparciai lapai geltonuoti. O taip iki tol graziai ir greitai jis pas mane augo. Net neisivaiduoju ka dabar daryt :

  3. Persodinau skindapa (lapkricio men) pradejo lapai geltonuoti , kas galetu buti ne taip.Ar reikia ziema juos tresti.Pas mane skindapas kaip medis, didelis ant koto auga, laikau prie lango, sviesos tikrai uztenka, bet arti radiatorius gal per karsta? aciu

  4. mam patinka.ydomu ar jis reiklus sviesai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *